„Colegii mei devin din ce în ce mai ridicoli”
„Colegii mei devin din ce în ce mai ridicoli. După ce au urlat 6 săptămâni “fără PSD”, năruind somnul tuturor pisicilor din Bihor, acum se chinuie să explice de ce votează un Guvern exclusiv PSD, cu însuși președintele PSD premier. Care a mai fost premier și ne-a scos în stradă nu demult tare. Vedeți de ce era Tomac cea mai bună variantă?
Păi după ce ați aprins lumina în cămară, să se vadă “șobolanii”, ce faceți, băieți, vreți să îi ghiftuiți cu cașcaval cu mânuța voastră?! Ipocriți și mincinoși mai sunteți…
Tomac n-a fost bun pentru voi, rămâne un mister de ce. Dar cum veți justifica în rândurile electoratului de dreapta din România refuzul de a vota, acum 3 zile, un Guvern cu premier liberal, chiar președinte de CJ liberal, vicepremier liberal și 5 miniștri liberali, și îndem...
Sursa: https://www.mediafax.ro/stirile-zilei/6-saptamani-au-urlat-fara-psd-naruind-somnul-tuturor-pisicilor-din-bihor-ce-ai-facut-ilie-rares-bogdan-il-combate-pe-ilie-bolojan-23761692
Declinarea răspunderii !!!
SP1.RO este un agregator automat de știri din România. În fiecare articol, preluat de SP1.RO cu maxim 1000 de caractere din articolul original, este specificat numele sursei și hyperlink-ul către sursă.
Preluarea informațiilor urmăreste promovarea și facilitarea accesului la informație, cu respectarea drepturilor de proprietate intelectuală, conform cu termenii și condițiile sursei (caleaeuropeana.ro).
Dacă sunteți proprietarul conținutului și nu doriți să vă publicăm materialele, vă rugăm să ne contactați prin e-mail la [email protected] și conținutul va fi șters în cel mai scurt timp posibil.
-
Pagina principala
-
International
- „6 săptămâni au urlat „fără PSD”, năruind somnul tuturor pisicilor din Bihor. Ce-ai făcut, Ilie?” Rareș Bogdan îl combate dur pe Ilie Bolojan