Polonia predă lecții de rentabilizare, însă noi lipsim de la ore. Cel puțin asta arată faptele, cu polonezii salvând o oțelărie mamut, prin naționalizare și mutarea producției în zona militară, energetică și navală, în timp ce noi admirăm falimentul celui mai mare șantier naval din țară și absența potențialilor cumpărători ai combinatului siderurgic din Galați, în ciuda reducerii de preț.
Articolul ALȚII ȘTIU, NOI NU. Polonezii și-au salvat o oțelărie mamut, prin naționalizare și mutarea producției în zona militară, energetică și navală. În România, combinatul siderurgic din Galați e scos la licitație cu preț redus și nimeni nu-l vrea, iar pe șantierul naval Mangalia, cel mai mare din țară, scrie FALIMENT apare prima dată în
Sursa: https://www.romaniatv.net/altii-stiu-noi-nu-polonezii-si-au-salvat-o-otelarie-mamut-prin-nationalizare-si-mutarea-productiei-in-zona-militara-energetica-si-navala-in-romania-combinatul-siderurgic-din-galati-e-scos-la-lic_9582241.html Declinarea răspunderii !!!
SP1.RO este un agregator automat de știri din România. În fiecare articol, preluat de SP1.RO cu maxim 1000 de caractere din articolul original, este specificat numele sursei și hyperlink-ul către sursă.
Preluarea informațiilor urmăreste promovarea și facilitarea accesului la informație, cu respectarea drepturilor de proprietate intelectuală, conform cu termenii și condițiile sursei (caleaeuropeana.ro).
Dacă sunteți proprietarul conținutului și nu doriți să vă publicăm materialele, vă rugăm să ne contactați prin e-mail la [email protected] și conținutul va fi șters în cel mai scurt timp posibil.

acum 1 luna
21




















English (US) ·
Romanian (RO) ·