Ilie Bolojan este deja în campanie electorală: „Eliminând risipa, privilegiile, administrând bine comunităţile noastre, să transmitem ideea că acolo unde este un liberal este ordine, curăţenie, seriozitate şi dezvoltare”

acum 1 luna 33

Premierul cu puteri limitate nu prea are de lucru la Palatul Victoria, astfel că a decis să facă un turneu prin ţară, unde, din banii contribuabililor, face campanie electorală pentru PNL, deşi este greu de crezut că se va ajunge al alegeri anticipate.

Articolul Ilie Bolojan este deja în campanie electorală: „Eliminând risipa, privilegiile, administrând bine comunităţile noastre, să transmitem ideea că acolo unde este un liberal este ordine, curăţenie, seriozitate şi dezvoltare” apare prima dată în Romania TV.

Sursa: https://www.romaniatv.net/ilie-bolojan-este-deja-in-campanie-electorala-eliminand-risipa-privilegiile-administrand-bine-comunitatile-noastre-sa-transmitem-ideea-ca-acolo-unde-este-un-liberal-este-ordine-curatenie-serio_9589747.html

Citiți întregul articol

Declinarea răspunderii !!!

SP1.RO este un agregator automat de știri din România. În fiecare articol, preluat de SP1.RO cu maxim 1000 de caractere din articolul original, este specificat numele sursei și hyperlink-ul către sursă.

Preluarea informațiilor urmăreste promovarea și facilitarea accesului la informație, cu respectarea drepturilor de proprietate intelectuală, conform cu termenii și condițiile sursei (caleaeuropeana.ro).

Dacă sunteți proprietarul conținutului și nu doriți să vă publicăm materialele, vă rugăm să ne contactați prin e-mail la [email protected] și conținutul va fi șters în cel mai scurt timp posibil.