Ilie Bolojan, surprins în aeroport, în Oradea, la coada de îmbarcare. S-a salutat și fotografiat cu oamenii

acum 1 ora 15

Premierul demis Ilie Bolojan a fost surprins duminică pe Aeroportul Oradea, unde mai mulți pasageri l-au oprit pentru fotografii și scurte discuții înainte de îmbarcarea spre București. Imaginile vin la câteva săptămâni după ce primele încercări de organizare a unor manifestații de susținere pentru fostul primar al Oradei au adunat doar opt participanți.

Ilie Bolojan, în centrul atenției la Oradea. S-a salutat și fotografiat cu oamenii

Ilie Bolojan s-a aflat duminică pe Aeroportul Oradea, după inaugurarea noilor curse Wizz Air către Roma și Dortmund.

Premierul demis a participat pentru scurt timp la eveniment, unde a discutat cu primarul Oradei, Florin Birta, și cu directorul aeroportului, Răzvan Horga, fără a susține declarații de presă.

Înainte de î...

Sursa: https://www.gandul.ro/politica/ilie-bolojan-surprins-in-aeroport-in-oradea-la-coada-de-imbarcare-s-a-salutat-si-fotografiat-cu-oamenii-20937037

Citiți întregul articol

Declinarea răspunderii !!!

SP1.RO este un agregator automat de știri din România. În fiecare articol, preluat de SP1.RO cu maxim 1000 de caractere din articolul original, este specificat numele sursei și hyperlink-ul către sursă.

Preluarea informațiilor urmăreste promovarea și facilitarea accesului la informație, cu respectarea drepturilor de proprietate intelectuală, conform cu termenii și condițiile sursei (caleaeuropeana.ro).

Dacă sunteți proprietarul conținutului și nu doriți să vă publicăm materialele, vă rugăm să ne contactați prin e-mail la [email protected] și conținutul va fi șters în cel mai scurt timp posibil.