Pentru că nu a fost de acord să plătească facturile în euro, Ovidiu a trimis un e-mail către Digi RCS-RDS, anunțând că renunță la contract. Ce a urmat
acum 1 ora
8
Pentru că nu a fost de acord să plătească facturile în euro, Ovidiu din Iași a trimis un e-mail către Digi RCS-RDS, anunțând că renunță la contract. Ce răspuns a primit și ce sumă uriașă i s-a cerut, ca taxă de reziliere.
Pentru că nu a fost de acord să plătească facturile în euro, Ovidiu din Iași a trimis un e-mail către Digi RCS-RDS, anunțând că renunță la contract
Scandal-monstru între un ieșean și compania de telefonie Digi. Se vorbește despre „o mare golănie”.
Conflictul s-a iscat între un ieșean și Digi. Totul a început după ce omul a primit o informare prin care operatorul de telefonie și cablu Digi l-a anunțat că, de la 1 iulie 2026, clienții vor plăti tarifele în EURO.
Deși în document era specificat faptul că acei clienți care nu sunt de acord cu noile modificări pot denunța unilateral c...
SP1.RO este un agregator automat de știri din România. În fiecare articol, preluat de SP1.RO cu maxim 1000 de caractere din articolul original, este specificat numele sursei și hyperlink-ul către sursă.
Preluarea informațiilor urmăreste promovarea și facilitarea accesului la informație, cu respectarea drepturilor de proprietate intelectuală, conform cu termenii și condițiile sursei (caleaeuropeana.ro).
Dacă sunteți proprietarul conținutului și nu doriți să vă publicăm materialele, vă rugăm să ne contactați prin e-mail la [email protected] și conținutul va fi șters în cel mai scurt timp posibil.