Primăria Capitalei se laudă cu dublarea cererilor de abonamente pentru parcare după ce a eliminat gratuitatea pentru mașinile hibrid! În primele două săptămâni din mai, s-au încasat peste 1,6 milioane de euro din parcări! Banii nu se văd DELOC în crearea de noi locuri de parcare subterane sau supraterane
acum 1 luna
21
Primăria Capitalei se laudă nestingherită, în timp ce bucureștenii sunt secați de bani. Decizia halucinantă de a anula gratuitatea parcării pentru mașinile hibrid, care a provocat o explozie de cereri de abonamente, a dus la încasarea unei sume astronomice în primele două săptămâni ale lunii mai - 1,6 milioane de euro.
SP1.RO este un agregator automat de știri din România. În fiecare articol, preluat de SP1.RO cu maxim 1000 de caractere din articolul original, este specificat numele sursei și hyperlink-ul către sursă.
Preluarea informațiilor urmăreste promovarea și facilitarea accesului la informație, cu respectarea drepturilor de proprietate intelectuală, conform cu termenii și condițiile sursei (caleaeuropeana.ro).
Dacă sunteți proprietarul conținutului și nu doriți să vă publicăm materialele, vă rugăm să ne contactați prin e-mail la [email protected] și conținutul va fi șters în cel mai scurt timp posibil.
Primăria Capitalei se laudă cu dublarea cererilor de abonamente pentru parcare după ce a eliminat gratuitatea pentru mașinile hibrid! În primele două săptămâni din mai, s-au încasat peste 1,6 milioane de euro din parcări! Banii nu se văd DELOC în crearea de noi locuri de parcare subterane sau supraterane