Stelian Ogică, mărturii despre una dintre cele mai grele perioade din viața sa: „M-au ținut o săptămână legat de calorifer, la Poliția Capitalei”
acum 1 saptamana
1
Într-o nouă ediție a emisiunii „Martorii”, transmisă de Gândul, Stelian Ogică a povestit unul dintre cele mai dificile episoade din tinerețea sa. Acesta a relatat cum a ajuns în atenția anchetatorilor după ce o rudă de-a sa a fost implicată într-un caz de omor care a făcut vâlvă la acea vreme. Urmărește aici, integral, emisiunea „Martorii”.
Potrivit lui Ogică, totul s-a petrecut la scurt timp după ce venise la București din Giurgiu. Acesta locuia într-un cămin și susține că nu a avut nicio legătură cu incidentul care avea să îi schimbe viața pentru o perioadă.
„M-au ținut o săptămână la Poliția Capitalei”
Stelian Ogică a explicat că o rudă de-a sa a fost implicată într-o altercație violentă cu mai mulți militari. Incidentul s-a încheiat tragic.
„O rudă de-a mea s-a bătut cu șapte militari. Este celebra crimă de la Alba, de la restaur...
SP1.RO este un agregator automat de știri din România. În fiecare articol, preluat de SP1.RO cu maxim 1000 de caractere din articolul original, este specificat numele sursei și hyperlink-ul către sursă.
Preluarea informațiilor urmăreste promovarea și facilitarea accesului la informație, cu respectarea drepturilor de proprietate intelectuală, conform cu termenii și condițiile sursei (caleaeuropeana.ro).
Dacă sunteți proprietarul conținutului și nu doriți să vă publicăm materialele, vă rugăm să ne contactați prin e-mail la [email protected] și conținutul va fi șters în cel mai scurt timp posibil.