Trei răniți după ce o mașină a intrat în trei pietoni în parcarea unui mall din Timișoara

acum 2 ore 11

Potrivit IPJ Timiș, polițiștii au fost sesizați cu privire la producerea accidentului în jurul orei 17.00.

Din primele cercetări a reieșit că un bărbat de 65 de ani, în timp ce conducea o mașină în parcarea unui centru comercial din Timișoara, ar fi pătruns pe o zonă destinată pietonilor, unde a accidentat o femeie și doi bărbați, iar ulterior s-a oprit într-o societate comercială din zonă.

Au fost rănitre trei persoane: o femeie de 56 de ani, un bărbat de 34 de ani și un alt bărbat, ale cărui date de identificare nu au putut fi stabilite la fața locului întrucât a fost transportat la spital.

Toate victimele au fost duse la spital.

Șoferul a fost testat cu aparatul etilotest, rezultatul fiind negativ.

ISU Timiș anunță că a intrevenit după ce o mașină a intrat în fațada unui magazin.

La sosirea echipajelor, cele 3 persoane accidentate erau conștiente și cooperante, prezentând multiple traumatisme.

Polițiștii continuă cercetările într-u...

Sursa: https://www.mediafax.ro/social/trei-raniti-dupa-ce-o-masina-a-intrat-in-trei-pietoni-in-parcarea-unui-mall-din-timisoara-23761679

Citiți întregul articol

Declinarea răspunderii !!!

SP1.RO este un agregator automat de știri din România. În fiecare articol, preluat de SP1.RO cu maxim 1000 de caractere din articolul original, este specificat numele sursei și hyperlink-ul către sursă.

Preluarea informațiilor urmăreste promovarea și facilitarea accesului la informație, cu respectarea drepturilor de proprietate intelectuală, conform cu termenii și condițiile sursei (caleaeuropeana.ro).

Dacă sunteți proprietarul conținutului și nu doriți să vă publicăm materialele, vă rugăm să ne contactați prin e-mail la [email protected] și conținutul va fi șters în cel mai scurt timp posibil.